"Žiadna hodina nie je stratená,  ak je strávená v sedle."

2% pre deti a kone

Prvý krát môžete pre náš klub prispieť 2% z daní. Keďže JK Carmina funguje ako nezisková organizácia, všetky príjmy z činnosti združenia idú výhradne na pokrytie nákladov združenia ako kŕmenie a veterinárne výdavky. Pre ostatné potrebné veci však nám financie nezostávajú. Preto Vás touto cestou prosíme o Vašu podporu. Budeme radi ak o nás dáte vedieť aj Vášmu okoliu.

Tlačivo https://rozhodni.sk/wp-content/uploads/2022/03/V2Pv21_V.pdf 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa nás rozhodli podporiť. 

POĎAKOVANIE

Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať sponzorom, ktorí podporili toto podujatie. Bez nich by sa nám nepodarilo zorganizovať jazdecké preteky na tak vysokej úrovni. Ešte raz Vám srdečne ďakujeme. 

Podpora cez dobromat.sk

Nakoľko fungujeme ako nezisková organizácia, všetky financie získané cez dobromat.sk sú využité na pokrytie nákladov združenia ako kŕmenie, veterinárne výdavky a kováča, či oprava a nákup jazdeckých potrieb.

Nakupujete cez internet z pohodlia domova? Tak práve VY nás môžete podporiť každým Vašim nákupom cez internet bez toho, aby Vás to stálo čo i len 1 cent navyše. Z každého nákupu vieme získať pár percent na našu činnosť. Pri množstve nákupov, ktoré sa denne realizujú, to môže byť veľká pomoc.

 Stačí, ak si pridáte do svojho prehliadača pomocníka zo stránky:

https://dobromat.sk/podporim/jazdecky-klub-carmina

ĎAKUJEME! 

Cena Carminy 13.ročník

"Memoriál Milana Balciara "

Aj tento rok už máme za sebou Cenu Carminy. Bol to 13.ročník a zároveň 2. ročník Memoriálu Milana Balciara. Tento rok sa na pretekoch zúčastnilo 58 koníkov a 40 jazdcov, nielen zo Slovenska ale i z Maďarska. Medzi nimi bol aj Gergő Garai, ktorý nás navštevuje každý rok. Preteky začínali verejným tréningom 1.Hobby parkúr č.1+pony súťaž Cena firmy Cason Consulting a.s. (do 50cm). V tejto súťaži sa umiestnila domáca Emka Vargicová na druhom a treťom mieste s koníkmi Rio a Sany, ktorým gratulujeme a veľmi sa tešíme nakoľko pre koníky to bola ich premiéra. Viac sa dozviete po kliknutí na tento link.

https://www.rimava.sk/spravy-z-regionu/r-sobota-stupen-vitazov-v-parkure-o-cenu-carminy-patril-aj-domacim-jazdcom/

Prispejte nám na liečbu koníka

Naša Carolínka je 20.ročná dáma, ktorá od malička má zdravotné ťažkosti čo sa týka končatín. Keďže máme málo finančných prostriedkov, preto touto formou by sme chceli poprosiť aby ste nám prispeli na liečbu končatín, ktoré potrebujú dlhodobú kúru na zotavenie, nakoľko jej chceme zaobstarať kvalitnú liečbu.

Číslo účtu: SK14 5200 0000 0000 0565 5874


                         Carolina ako žriebätko

Prečo sa voláme JK Carmina

Carminka so svojim žriebätkom Carolínkou

Náš jazdecký klub je pomenovaný po kobylke Carmina, ktorej sme zachránili život. Bol to veľmi dobrý koník, ktorý nám prirástol k srdcu. Jej povaha bola temperamentná aj napriek jej hendikepu, keďže Carmina bola slepá.  Po nej nám ostala kobyla Carolina narodená v roku 2001.

©2022 Jazdecký klub Carmina 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky